אירועים לדתיים

על הסדנה

בבואכם לתכנן אירועים לדתיים, יהיה עליכם לקחת בחשבון מספר דגשים. בשעה טובה בתכם עולה למצוות? מעוניינים להפיק פעילות בעלת ערך מוסף לתלמידי בית ספר או להוריהם? כדי שאירועים משמעותיים אלו יתנהלו כהלכה וישלבו בהצלחה בין תוכן בעל ערך לבין אבזור מרשים ומהנה, מוזמנים לפנות אל מקדמיה – חינוך עם שוקולד. חברה זו כוללת צוות הוראה מרשים, מקצועי, יצירתי ואיכותי. כמו כן, במסגרת השירותים שהחברה מציעה, ניתן יהיה להזמין מגוון סדנאות למבוגרים, הפעלות עבור הילדים, פעילויות לאירועים משפחתיים וכן הלאה. זאת ועוד, תוך התאמה לקהלים דתיים וחרדיים.

להפיק אירועים לדתיים כהלכה

לצד שגרת היום-יום המבורכת, עלינו להעריך את משפחתנו וחברנו – ולחגוג איתם את האירועים החשובים ביותר; אירועים לדתיים אשר יופקו לעילא ולעילא. כאשר מדובר, לדוגמה , בתכנון אירוע בת המצווה של בתכם היקרה, יש לפעול בהתאם למספר תובנות עיקריות. החל מבניית התקציב הרלוונטי ועד החיפוש אחר הפעלות ואטרקציות בעלות ערך מוסף – כך ניתן יהיה לערוך אירוע מרגש, מהנה וכמובן – לשלב היבטים העוסקים בקיום מצוות ונשיות יהודית קדושה.

במקביל להפקתו של מעמד מרגש זה, ישנם אירועים רבים נוספים אותם ניתן להתאים לקהל הדתי. בין אם מדובר בהרצאות לצוות המורים בבית הספר, אירוע סוף שנה לתלמידים או שמא מדובר באירועים אחרים – כדי שניתן יהיה לערוך חגיגה מהנה בעלת תוכן משמעותי, יש לפנות אל צוות עובדים בעלי מומחיות בתחום עיסוק זה.

כמו כן, לאורכו של שיתוף פעולה זה יהיה עליכם לתאר את אופיו של האירוע, לציין את כמות המשתתפים, לבנות את התקציב הרלוונטי, לבחור את האטרקציה המרכזית וההפעלות לילדים וכן הלאה. כך, ניתן יהיה ליצור אירוע ייחודי ובלתי נשכח.

ליצור אירועים לדתיים ערכיים ויוקרתיים

בבואכם להתחיל בהפקת האירוע הקרוב, מומלץ לשתף פעולה עם מקדמיה – חינוך עם שוקולד. החל מסדנאות לצוותים חינוכיים, הרצאות לארגונים, חידוני אינטראקטיביים לבת מצווה ולבתי ספר ועד שדרוג אירועים משפחתיים בזכות תוכן מתוק – נשמח לעמוד לרשותכם.

חייג!
Chat with us