הרצאות להורים

על הסדנה

הרצאות להורים יעשירו את עולמם ויחשפו אותם לתוכן חדש ואיכותי. ככל שאנו מתבגרים, קל ללכת לאיבוד בין מגוון המשימות העומדות על הפרק. החל מנסיעה בבוקר לעבודה ועד איסוף הילדים מבתי הספר – נדמה כי השגרה משבשת את הפרופורציות שלנו. עם זאת, חשוב לקחת מדי פעם בפעם הפסקות; זמן איכות עם האנשים החשובים לנו באמת. הצעה זו קוסמת לכם? מחפשים אחר סדנאות או הרצאות המיועדות להורים בלבד? אתם מוזמנים לפנות אל מקדמיה. עובדי מיזם זה הינם אנשי חינוך המעוניינים להעביר תוכן משמעותי באופן חוויתי.

הרצאות להורים: לרכוש ארגז כלים חשוב

הקמת משפחה הינה משמעותית ביותר, שכן כך אנו מרגישים שאנו מגשימים את עצמנו. עם זאת, פשוט למדי ללכת לאיבוד בין מגוון המשימות אותן עלינו לבצע מדי יום ביומו. בין אם מדובר בהסעת הילדים לבית הספר, איסופם מהחוגים ועוד – נדמה כי אנחנו מאבדים חלק מעצמנו ומהזהות שלנו. כדי להשיב לעצמנו את מי שאנו באמת, מומלץ לחפש אחר הרצאות ייחודיות; הרצאות בזכותן נרכוש ידע וכישורים חדשים.

מתעניינים בהרצאות מעניינות? עומדות בפניכם מגוון אפשרויות כאשר המרכזית מתוכן הינה סדנת שוקולד. בהתאם, בין אם מדובר בהורים לילדים, אנשי חינוך או שמא מדובר בבוגרים אחרים, השתתפות בסדנה זו תסייע לכם להתחבר חזרה לערכים החשובים באמת – תוך השתתפות בפעילות מתוקה.

אחד משלביה הראשונים של הסדנה כוללים מספר מושגי יסוד הקשורים אל הכנת השוקולד. בהמשך, תתנסו בהכנת מוצרים שוקולדיים שונים ותשאבו לעולם מרתק וטעים. בסיומה של ההרצאה, תצאו עם ארגז כלים הכולל הרבה מעבר להכנת קינוחים טעימים. למעשה, תרכשו ידע חשוב בכל הנוגע אל עשייה חינוכית חיובית; עשייה שתתרום לכם רבות בתור הדמויות הסמכותיות שהינכם.

הרצאות להורים - לבנות תקשורת נכונה

רבים מאתנו מחפשים דרכים שונות לרכוש ידע חדש; ארגז כלים שיסייע לנו הן כהורים והן כאנשי חינוך. לשם כך, מקדמיה ייסדה הרצאות ייחודיות לבוגרים. הרצאות אלו משלבות בתוכן התנסות פעילה בהכנת מטעמים מתוקים. כמו כן, השתתפות חווייתית זו מעניקה למשתתפים מתכון חשוב ליצירת תקשורת נכונה עם ילדים.

לאורכו של ערב הורים פעילות מהנה ויצירתית תהפוך אותו לבלתי נשכח. במסגרת החינוכית של ימינו, ישנם 3 גורמים מרכזיים בהם יש להתמקד ולהעריך: המורים, התלמידים וכמובן – ההורים. הרי מדובר בדמויות החינוכיות הראשוניות והמשמעותיות ביותר בחייהם של הילדים. לשם כך, מומלץ להעצים אותם – ולתכנן עבורם ערב עמוס בהרצאות וסדנאות מרתקות; פעילות מרשימה ומקצועית אשר תפתח ותעצים אותם בהצלחה מרובה. מעוניינים גם אתם ליצור ערב הורים? מחפשים אחר סוגים שונים של פעילויות עבורם? מוזמנים ליצור קשר עם מקדמיה – חינוך עם שוקולד. צוות המומחים של חברה זו מאמין כי החוויה הינה הכלי עוצמתי והחינוכי ביותר; כלי באמצעותו שניתן לרכוש ידע וליישם אותו בהצלחה בהמשך הדרך.

 

ערב הורים פעילות: חשיבותו הרבה של ערב זה

כאמור, מערכת החינוך מאז ומתמיד התבססה על מספר גורמים מרכזיים: המורים, התלמידים והוריהם. אכן, במקביל לחשיבותם הרבה של המורים במערכת החינוכית, גם הורי התלמידים נושאים תפקידים חשובים לא פחות. במילים אחרות, ההורים משמשים כדמויות סמכותיות אליהן נושאים מבט הילדים. לאור כל זאת, כדי להיכנס לתפקיד זה בהצלחה מרובה, מומלץ ביותר להשתתף באירוע הבא: ערב הורים הכולל פעילות ייחודית ומרתקת.

הורים לילדים הלומדים בבית הספר? מעוניינים לרכוש כלים שיעצימו את תפקידכם בתא המשפחתי והחינוכי? במסגרת תכנון ערב ההורים, רצוי לחפש אחר פעילויות והרצאות מרתקות שיסייעו לכם בכך. במילים אחרות, בין אם מדובר בהרצאות המשלבות אמצעים ויזואליים או שמא מדובר בסדנאות שוקולד מהנות – במקביל לכך ניתן לשלב תובנות ועשייה חינוכית בעלת ערך גבוה.

בסיומו של ערב זה, תצברו חוויה מרגשת אשר תסייע לכם להפוך לדמויות חינוכיות וסמכותיות – בכך אין כל ספק.

 

ערב הורים פעילות - להתוודע לעולם השוקולד וליישם באותו ביום-יום

כדי להפיק ערב הורים יצירתי ומרשים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מקדמיה – חינוך עם שוקולד. החל מסקירה על תחום השוקולד ועד הכנתו, כל אחד מהמשתתפים ירכוש ידע מקיף; כישורים בעלי ערך מוסף אשר אותם ניתן יהיה ליישם – הן כהורים והם כמורים. בהצלחה!

 

חייג!
Chat with us