הרצאות להורים

על הסדנה

הרצאות להורים יעשירו את עולמם ויחשפו אותם לתוכן חדש ואיכותי. ככל שאנו מתבגרים, קל ללכת לאיבוד בין מגוון המשימות העומדות על הפרק. החל מנסיעה בבוקר לעבודה ועד איסוף הילדים מבתי הספר – נדמה כי השגרה משבשת את הפרופורציות שלנו. עם זאת, חשוב לקחת מדי פעם בפעם הפסקות; זמן איכות עם האנשים החשובים לנו באמת. הצעה זו קוסמת לכם? מחפשים אחר סדנאות או הרצאות המיועדות להורים בלבד? אתם מוזמנים לפנות אל מקדמיה. עובדי מיזם זה הינם אנשי חינוך המעוניינים להעביר תוכן משמעותי באופן חוויתי.

 

הרצאות להורים: לרכוש ארגז כלים חשוב

הקמת משפחה הינה משמעותית ביותר, שכן כך אנו מרגישים שאנו מגשימים את עצמנו. עם זאת, פשוט למדי ללכת לאיבוד בין מגוון המשימות אותן עלינו לבצע מדי יום ביומו. בין אם מדובר בהסעת הילדים לבית הספר, איסופם מהחוגים ועוד – נדמה כי אנחנו מאבדים חלק מעצמנו ומהזהות שלנו. כדי להשיב לעצמנו את מי שאנו באמת, מומלץ לחפש אחר הרצאות ייחודיות; הרצאות בזכותן נרכוש ידע וכישורים חדשים.

מתעניינים בהרצאות מעניינות? עומדות בפניכם מגוון אפשרויות כאשר המרכזית מתוכן הינה סדנת שוקולד. בהתאם, בין אם מדובר בהורים לילדים, אנשי חינוך או שמא מדובר בבוגרים אחרים, השתתפות בסדנה זו תסייע לכם להתחבר חזרה לערכים החשובים באמת – תוך השתתפות בפעילות מתוקה.

אחד משלביה הראשונים של הסדנה כוללים מספר מושגי יסוד הקשורים אל הכנת השוקולד. בהמשך, תתנסו בהכנת מוצרים שוקולדיים שונים ותשאבו לעולם מרתק וטעים. בסיומה של ההרצאה, תצאו עם ארגז כלים הכולל הרבה מעבר להכנת קינוחים טעימים. למעשה, תרכשו ידע חשוב בכל הנוגע אל עשייה חינוכית חיובית; עשייה שתתרום לכם רבות בתור הדמויות הסמכותיות שהינכם.

הרצאות להורים - לבנות תקשורת נכונה

רבים מאתנו מחפשים דרכים שונות לרכוש ידע חדש; ארגז כלים שיסייע לנו הן כהורים והן כאנשי חינוך. לשם כך, מקדמיה ייסדה הרצאות ייחודיות לבוגרים. הרצאות אלו משלבות בתוכן התנסות פעילה בהכנת מטעמים מתוקים. כמו כן, השתתפות חווייתית זו מעניקה למשתתפים מתכון חשוב ליצירת תקשורת נכונה עם ילדים.

לאורכו של ערב הורים פעילות מהנה ויצירתית תהפוך אותו לבלתי נשכח. במסגרת החינוכית של ימינו, ישנם 3 גורמים מרכזיים בהם יש להתמקד ולהעריך: המורים, התלמידים וכמובן – ההורים. הרי מדובר בדמויות החינוכיות הראשוניות והמשמעותיות ביותר בחייהם של הילדים. לשם כך, מומלץ להעצים אותם – ולתכנן עבורם ערב עמוס בהרצאות וסדנאות מרתקות; פעילות מרשימה ומקצועית אשר תפתח ותעצים אותם בהצלחה מרובה. מעוניינים גם אתם ליצור ערב הורים? מחפשים אחר סוגים שונים של פעילויות עבורם? מוזמנים ליצור קשר עם מקדמיה – חינוך עם שוקולד. צוות המומחים של חברה זו מאמין כי החוויה הינה הכלי עוצמתי והחינוכי ביותר; כלי באמצעותו שניתן לרכוש ידע וליישם אותו בהצלחה בהמשך הדרך.

 

ערב הורים פעילות: חשיבותו הרבה של ערב זה

כאמור, מערכת החינוך מאז ומתמיד התבססה על מספר גורמים מרכזיים: המורים, התלמידים והוריהם. אכן, במקביל לחשיבותם הרבה של המורים במערכת החינוכית, גם הורי התלמידים נושאים תפקידים חשובים לא פחות. במילים אחרות, ההורים משמשים כדמויות סמכותיות אליהן נושאים מבט הילדים. לאור כל זאת, כדי להיכנס לתפקיד זה בהצלחה מרובה, מומלץ ביותר להשתתף באירוע הבא: ערב הורים הכולל פעילות ייחודית ומרתקת.

הורים לילדים הלומדים בבית הספר? מעוניינים לרכוש כלים שיעצימו את תפקידכם בתא המשפחתי והחינוכי? במסגרת תכנון ערב ההורים, רצוי לחפש אחר פעילויות והרצאות מרתקות שיסייעו לכם בכך. במילים אחרות, בין אם מדובר בהרצאות המשלבות אמצעים ויזואליים או שמא מדובר בסדנאות שוקולד מהנות – במקביל לכך ניתן לשלב תובנות ועשייה חינוכית בעלת ערך גבוה.

בסיומו של ערב זה, תצברו חוויה מרגשת אשר תסייע לכם להפוך לדמויות חינוכיות וסמכותיות – בכך אין כל ספק.

 

ערב הורים פעילות - להתוודע לעולם השוקולד וליישם באותו ביום-יום

כדי להפיק ערב הורים יצירתי ומרשים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מקדמיה – חינוך עם שוקולד. החל מסקירה על תחום השוקולד ועד הכנתו, כל אחד מהמשתתפים ירכוש ידע מקיף; כישורים בעלי ערך מוסף אשר אותם ניתן יהיה ליישם – הן כהורים והם כמורים. בהצלחה!

 

הרצאות וסדנאות להורים

אם חשבתם כי הרצאות וסדנאות אשר כוללות שוקולד מיועדות אך ורק לילדים, הרי שטעות נמצאת בידכם. בעת פניה אל חברת מקדמיה – חינוך עם שוקולד, גם אתם יכולים לקחת חלק במסגרתן של הרצאות וסדנאות להורים ואנשי חינוך מכל התחומים. הפעילויות הללו יועברו על ידי צוות מיומן ובשילוב של אמצעים טכנולוגיים מתקדמים. בכך למעשה גם אתם יכולים להשתתף בפעילות המהנה ביותר ולרכוש במהלכה את הכלים והערכים אשר ישפיעו על חייכם לטובה.

הרצאות וסדנאות להורים – נשארים מחוברים לערכים החשובים באמת

הרצאות וסדנאות להורים, כמו גם לאנשי החינוך, יהוו ללא ספק את אחת הדרכים המהנות ביותר לזכות בפעילות מהנה ומעניינת אשר מסייע לכל אחד ואחת מהמשתתפים לחזור ולהתחבר חזרה לערכים החשובים באמת. חשוב לציין כי מלבד יתרון משמעותי זה, הסדנאות וההרצאות יוכלו לתת לכם, ההרים, את האפשרות ליהנות גם מהנקודות הבאות:

  • שבירת שגרה אשר יכולה להעניק לכם את ההזדמנות לעסוק בפעילות מהנה במיוחד. זאת על כמה וכמה בשעה שאתם בוחרים בסדנת שוקולד מתוקה ומעניינת.
  • במהלך ההרצאות אתם יכולים לרכוש את כל הכלים החשובים אשר יסייעו לכם בהתמודדות עם היומיום, עם הילדים והחיים עצמם. זאת בצורה ערכית וחיובית אשר מועברת בצורה מעניינת ובשילוב אמצעים ויזואליים חדישים ומשוכללים שיהפכו את החוויה לפעילות מהנה במיוחד.
  • חשוב לציין כי ההרצאות המיוחדות הללו יוכלו להעניק לכם את הכלים החשובים על מנת לאמץ את אנשי החינוך שאתם ולפתח אותם. בכך למעשה תוכלו ליהנות מן המיומנויות המובילות בתחום שיעזרו בהתמודדות עם מגוון רחב של מצבים ומקרים הנוגעים גם לילדים ולתלמידים שלכם.

הרצאות בנושא הורות שתומכות בחינוך עם שוקולד לכל אדם - מקדמיה

חברת מקדמיה, היא בית יוצר לתוכן חינוכי מקצועי בהגשה חווייתית ומהנה במיוחד. הצוות המקצועי של חברתנו מתמחה בתכנון והעברת הפעלות, סדנאות, הרצאות ואף אירועים אשר נוגעים בנושא החינוך ותכנים ערכיים נוספים. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר היום באתר או בטלפון 04-6101161 | 054-5977036.

 

ערב הורים פעילות

במידה וגם אתם עומדים בפני ערב הורים פעילות מיוחדת שניתן יהיה לשלב באירוע, תהיה ללא ספק הדבר אותו אתם מחפשים בנרות. מעתה אתם יכולים ליהנות מן ההרצאות, פעילויות וסדנאות המיוחדות אשר יסייעו בהפקתו של ערב הורים יצירתי, מגבש ומרשים במיוחד, ניתן יהיה לקבל מידיה המקצועיות של חברת מקדמיה – חינוך עם שוקולד. הצוות המקצועי שלנו מתמחה ביצירתן של הפעילויות המרתקות ומלאות הערכים אשר יעניקו לכל הורה את האפשרות לרכוש ידע מקיף וליהנות מכל רגע.

 

ערב הורים פעילות מהנה ומגבשת

אספות ההורים מהוות חלק בלתי נפרד מחיי השגרה של מוסדות חינוך רבים. במהלכן ההורים יכולים לקבל מידע אודות ילדיהם וללמוד להכיר אחד את השני. חשוב לציין כי ערב מורים פעילות יהיה תוספת מעניינת אשר תוכל לשדרג את האירוע החשוב הזה. בחירה בפעילות מתאימה, זו שתוכל לענות גם על הנקודות הבאות, תהיה ללא ספק הצעד הנכון בעבורכם.

  • התעניינו בפעילות אשר תוכל להעשיר את עולם התוכן של ההורים. בכך תוכלו ליצור עניין רב בקרב כל ההורים שיגיעו ולספק לכם פעילות מהנה לעסוק בה.
  • בחרו בפעילות אשר תוכל להוות את הגורם המגבש בין כל ההורים, כמו גם בין ההורים לצוות החינוכי בבית הספר או בגן. בכך תוכלו למעשה להבטיח את תחילתו של שיתוף פעולה פורה, מגובש ויעיל בין כל האנשים אשר ממונים על חינוכו של הילד.
  • גם להורים מגיעה פעילות מהנה ושוברת שגרה. כך שאתם יכולים להעניק להם את ההזדמנות לקחת חלק בסדנאות שוקולד מיוחדות ומהנות במיוחד אשר ישדרגו את יומם של ההורים ויאפשרו גם לכם ליהנות מפעילות מתוקה ומהנה במיוחד.

אם אתם מחפשים פעילויות להורים שתהיה מהנה ומעשירה - פנו למקדמיה

במידה וחשבתם שהרצאות וסדנאות שוקולד שייכות אך ורק לעולם הילדים והנוער, הרי שהאמת לא יכולה להיות רחוקה מכך. בעת פניה אל חברת מקדמיה, אתם למעשה בוחרים להפיק את הפעילות המעשירה ומלאת הערכים אשר תעניק לכם בתור הורים או אנשי חינוך, את הכלים המעניינים ביותר להמשך עבודתכם וליכולת ההשפעה שלכם על הילדים.

 

חייג!
Chat with us