הרצאות למורים

הרצאות חינוכיות מרתקות בשילוב מולטימדיה ואמצעי המחשה ויזואליים

על הסדנה

במסגרת הרצאות למורים, ניתן יהיה לרכוש ידע בעל ערך. במילים אחרות, וככל שחולפות השנים כך צוותי ההוראה השונים משנים את תפיסת עולמם החינוכית. וזאת, תוך שינוי הגישה שלהם בכל הנוגע לאינטראקציה עם התלמידים כמו גם העברת הידע באופן ייחודי ומעצים. מעוניינים גם אתם לשדרג את נקודת מבטכם כמורים? מחפשים אחר דרכים חדשות ללמד את כיתתכם? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם מקדמיה – חינוך עם שוקולד. חברה זו הינה בית יוצר לתוכן בעל ערך מוסף; תוכן חינוכי בהגשה ייחודית וחווייתית.

 

הרצאות למורים – להעצים את דור העתיד

מערכת החינוך הישראלית עברה שלל תהפוכות בשנים האחרונות. וזאת, כאשר התלמידים ניצבים בלב ליבה של מערכת זו. במקביל לכך, כדי שדור העתיד יוכל לקבל את הכלים ואת הידע הרלוונטי עבורם, עליהם להשתתף במסגרות ובשיעורים המעוברים על ידי מורים מקצועיים; אנשי חינוך מהמעלה הראשונה אשר יעבירו מגוון תחומי ידע למאזיניהם.

במקביל לכל זאת, חשוב לא פחות ואף יותר להעצים את כישוריהם של המורים כמו גם את דרכי ההוראה שלהם. למה הכוונה? כיום, ישנן הרצאות למורים; הרצאות המתמקדות במגוון תחומי ידע כדוגמת היסטוריה של עם ישראל, תורה, מסורת יהודית וכן הלאה. זאת ועוד, תוך שילוב מולטימדיה ופריטים ויזואליים אחרים.

אכן, בזכות הרצאות אלו ניתן יהיה לפתח ולהעצים את הדור הנוכחי של המורים – כדי לחזק את דור התלמידים שיהפכו עוד מספר שנים למבוגרים. בהתאם, בבואכם לחפש אחר הרצאות עבור המורים בבת ספריכם, מומלץ לברר מספר פרטים. כמו מה למשל? החל מתוכן ההרצאה, הדרך בה היא תועבר, כמות המשתתפים להרצאה וכן הלאה.

הרצאות למורים - לרכוש כלים בעלי ערך רב

כדי שילדינו יהפכו למבוגרים אחראים ובעלי ערכים, על צוות המורים לחנך אותם כראוי. לאור כל זאת, רצוי להתעניין במגוון ההרצאות של מקדמיה – חינוך עם שוקולד המיועדות למורים. במילים אחרות, הרצאות וסדנאות אלו יעשירו את עולמם של המשתתפים, יפקחו את עיניהם – ויסבו להם הנאה רבה תוך כדי התהליך.

מה יהיה בסדנה

הרצאה בחינוך

חייג!
Chat with us