חידון אינטראקטיבי

חידות מאתגרות, הנחיה תוססת ורוח קבוצתית בהפעלה תחרותית שבה כולם מנצחים!

על הסדנה

חידון אינטראקטיבי רב משתתפים, בו חשיבה מהירה היא שם המשחק. תוכנית קליקרים מאפשרת פורמטים שונים של תחרות והופכת את הלימוד לחוויה.

התכנית נפתחת ב"חידון קליקרים" בו מוקרנות השאלות על מסך וכל משתתף יכול לענות במהירות באמצעות שלט אישי ולצבור נקודות אישיות או קבוצתיות. אתם יכולים לבחור מראש את נושאי החידון ורמת הקושי.

לאחר החידון ניתן להמשיך לסדנת שוקולד לבחירתכם - יצירה בשוקולד, איורי שוקולד, מפל מתוק ועוד. את התכנית מלווים אפקטים מקצועיים: מכונת עשן, מכונת בלונים ותאורת לדים חדשנית.

חגי ישראל או היסטוריה יהודית? זהירות בדרכים או כיבוד הורים? כל נושא הופך אצלנו למותק של חידה!

 

למי מתאימה הסדנה?

בתי ספר, גנים ומוסדות גדולים

חופשת הקיץ מתקרבת ואתם מחפשים אחר חידון אינטראקטיבי לילדיכם? ברצונכם שהפעלה זו תאתגר אותם ותעניק להם ערך מוסף? אין ספק, ילדינו הם האוצר הגדול ביותר שלנו. במקביל לכל זאת, על מנת שנוכל להפעיל אותם כראוי – תוך שילוב כיף ואחווה כל שנותר לעשות הוא לפנות אל מקדמיה – חינוך עם שוקולד. חברה זו מתמחה בתוכן חינוכי, יצירתי וערכי למגוון גילאים. בין אם מדובר בילדים או במבוגרים – נייצר עבורם אירועים חווייתיים ומהנים. נשמח לעמוד לרשותכם.

 

להעביר בהצלחה חידון אינטראקטיבי

חיפוש אחר הפעלות ייחודיות לילדים הוא איננו עניין של מה בכך. חופשת הקיץ הולכת ומתקרבת? מעוניינים להפעיל קייטנה מהנה ובעל ערך מוסף? מתכננים סדנאות מהנות וחווייתיות? לשם כך, מומלץ ביותר לשלב בין היתר חידון אינטראקטיבי.

כאשר אנו מדברים על פעילות זו, הכוונה היא לתחרות מול מגוון מתמודדים ויריבים; חוויה מסעירה ומלמדת אשר יש ביכולתה לגבש את המשתתפים. כמו כן, לאחר הופעתה של כל שאלה ושאלה עולה סף האדרנלין – כאשר נמדדים, בין היתר, רמות הביצוע של המתחרים. כמו כן, את אופן הניקוד והישגיו של המתחרה ניתן לראות על המסך – במסגרת מספר הקליקר.

במקביל לכל זאת, נציין כי המתמודדים נשאלים מגוון סוגים של שאלות במסגרת התחרות האינטראקטיבית. בין אם מדובר בשאלות דיון, שאלות תמונה או שמא מדובר בשאלות מסוגים אחרים – השופטים של התחרות כמו גם הקהל ידרגו את הביצועים ויכריעו: אילו משתתפים הם המוכשרים ביותר?

בהתאם, כדי שהאירוע החוויתי הקרוב בהפקתכם יתבצע כראוי, מומלץ לפנות אל חברה המתמחה בהעברת חידונים אלו. בבואכם לחפש אחר חברה זו, יש לברר על אופי החידון, מהו ניסיונם של העובדים וכן הלאה.

 

חידון אינטראקטיבי - להעשיר את הדור הבא

החל מפעילות ייחודית לקיץ, קייטנות לחגים ועד סדנאות בית ספריות – כדי שהילדים והתלמידים השונים יעשירו את עולמם בהצלחה, מוזמנים לפנות אל מקדמיה – חינוך עם שוקולד. חברה זו מאמינה כי חינוך הדור הבא יכול להתבצע בהצלחה – תוך יישום מודלים חדשניים.

 

יצירת סדנאות ואינטראקציות חווייתיות עבור ילדים ובני נוער היא לא עניין של מה בכך. מחפשים אחר הפעלה ייחודית עבורם? בחירה בחידונים מלמדים ומגבשים, הכוללים תכנית קליקרים, תוביל  לתוצאה מבורכת. מעוניינים גם אתם בפתרון זה לאירוע הבא בהפקתכם? בין אם מדובר בתחרות קבוצתית או אישית, כדי לנהל את החידון כראוי כמו גם להעניק לו ערך מוסף מוזמנים ליצור קשר עם מקדמיה – חינוך עם שוקולד. צוות העובדים המיומנים מציע שלל פעילויות והפעלות המתבססות על תוכן מתוק. זאת, תוך שימוש באבזור המקצועי והמתקדם ביותר.

 

חשיבותה של תכנית קליקרים

ילדינו היקרים הם האוצר שלנו – בכך אין כל ספק. בהתאם לכך, אנו נרצה לפתח אותם ולהעשיר את עולמם באמצעות חוויות לימודיות, מעניינות וכמובן – מהנות. חופשת הקיץ מתקרבת בצעדי ענק ומחפשים עבורם קייטנה ייחודית? ברצונכם להפיק סדנאות בבית הספר? בבואכם להוציא אל הפועל את החידון האינטראקטיבי, יש לשלב בתוכו תכנית קליקרים.

במילים אחרות, ובין אם מדובר במשחק מסעיר הכולל כמות גבוהה של משתתפים או שמא מדובר בחידון המתבסס על תחרות אישית, מומלץ להסתייע בקליקרים; פתרון טכנולוגי חדיש באמצעותו ניתן לעקוב ביעילות אחר רמת הביצועים של המשתתפים. וזאת, כאשר הניקוד המדויק מופיע על המסכים.

ברצונכם לשלב בחידון שאלות דיון על ארץ ישראל או ירושלים? מעוניינים בשאלות סקר העוסקות ביהדות? בין אם מדובר בסוגי שאלות כאלו או אחרים, כדי לבדוק מי ענה על כך נכונה, יש לפנות אל חברה מקצועית המספקת שירותים מתקדמים – ומשלבת בחידונים השונים את מלוא הציוד הרלוונטי. וזאת, כאשר קליקר הינו ציוד משמעותי לכל הדעות.

 

תכנית קליקרים - ליצור חוויה מעצימה

מעוניינים לארגן חידונים אינטראקטיביים הכוללים טריוויה? ברצונכם שהם ישלבו במדויק בין גיבוש, הנאה לבין ערך מוסף ומעצים? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם מקדמיה – חינוך עם שוקולד. צוות המומחים של מקדמיה ייצרו עבורכם הפעלה חווייתית ובלתי נשכחת. וזאת, לאור ניסיון משמעותי בהפקת מגוון אירועים לילדים ולמבוגרים כאחד.

לאורך השנים למדנו...
שילד שמח לומד הכי טוב בעולם!

מה יהיה בסדנה

חידון אינטראקטיבי עם קליקרים

רוצים גם אתם סדנה מושלמת?

דברו איתנו
חייג!
Chat with us