חידון אינטראקטיבי

חידות מאתגרות, הנחיה תוססת ורוח קבוצתית בהפעלה תחרותית שבה כולם מנצחים!

על הסדנה

חידון אינטראקטיבי רב משתתפים, בו חשיבה מהירה היא שם המשחק. תוכנית קליקרים מאפשרת פורמטים שונים של תחרות והופכת את הלימוד לחוויה.

התכנית נפתחת ב"חידון קליקרים" בו מוקרנות השאלות על מסך וכל משתתף יכול לענות במהירות באמצעות שלט אישי ולצבור נקודות אישיות או קבוצתיות. אתם יכולים לבחור מראש את נושאי החידון ורמת הקושי.

לאחר החידון ניתן להמשיך לסדנת שוקולד לבחירתכם - יצירה בשוקולד, איורי שוקולד, מפל מתוק ועוד. את התכנית מלווים אפקטים מקצועיים: מכונת עשן, מכונת בלונים ותאורת לדים חדשנית.

חגי ישראל או היסטוריה יהודית? זהירות בדרכים או כיבוד הורים? כל נושא הופך אצלנו למותק של חידה!

 

למי מתאימה הסדנה?

בתי ספר, גנים ומוסדות גדולים

חופשת הקיץ מתקרבת ואתם מחפשים אחר חידון אינטראקטיבי לילדיכם? ברצונכם שהפעלה זו תאתגר אותם ותעניק להם ערך מוסף? אין ספק, ילדינו הם האוצר הגדול ביותר שלנו. במקביל לכל זאת, על מנת שנוכל להפעיל אותם כראוי – תוך שילוב כיף ואחווה כל שנותר לעשות הוא לפנות אל מקדמיה – חינוך עם שוקולד. חברה זו מתמחה בתוכן חינוכי, יצירתי וערכי למגוון גילאים. בין אם מדובר בילדים או במבוגרים – נייצר עבורם אירועים חווייתיים ומהנים. נשמח לעמוד לרשותכם.

 

להעביר בהצלחה חידון אינטראקטיבי

חיפוש אחר הפעלות ייחודיות לילדים הוא איננו עניין של מה בכך. חופשת הקיץ הולכת ומתקרבת? מעוניינים להפעיל קייטנה מהנה ובעל ערך מוסף? מתכננים סדנאות מהנות וחווייתיות? לשם כך, מומלץ ביותר לשלב בין היתר חידון אינטראקטיבי.

כאשר אנו מדברים על פעילות זו, הכוונה היא לתחרות מול מגוון מתמודדים ויריבים; חוויה מסעירה ומלמדת אשר יש ביכולתה לגבש את המשתתפים. כמו כן, לאחר הופעתה של כל שאלה ושאלה עולה סף האדרנלין – כאשר נמדדים, בין היתר, רמות הביצוע של המתחרים. כמו כן, את אופן הניקוד והישגיו של המתחרה ניתן לראות על המסך – במסגרת מספר הקליקר.

במקביל לכל זאת, נציין כי המתמודדים נשאלים מגוון סוגים של שאלות במסגרת התחרות האינטראקטיבית. בין אם מדובר בשאלות דיון, שאלות תמונה או שמא מדובר בשאלות מסוגים אחרים – השופטים של התחרות כמו גם הקהל ידרגו את הביצועים ויכריעו: אילו משתתפים הם המוכשרים ביותר?

בהתאם, כדי שהאירוע החוויתי הקרוב בהפקתכם יתבצע כראוי, מומלץ לפנות אל חברה המתמחה בהעברת חידונים אלו. בבואכם לחפש אחר חברה זו, יש לברר על אופי החידון, מהו ניסיונם של העובדים וכן הלאה.

 

חידון אינטראקטיבי - להעשיר את הדור הבא

החל מפעילות ייחודית לקיץ, קייטנות לחגים ועד סדנאות בית ספריות – כדי שהילדים והתלמידים השונים יעשירו את עולמם בהצלחה, מוזמנים לפנות אל מקדמיה – חינוך עם שוקולד. חברה זו מאמינה כי חינוך הדור הבא יכול להתבצע בהצלחה – תוך יישום מודלים חדשניים.

 

יצירת סדנאות ואינטראקציות חווייתיות עבור ילדים ובני נוער היא לא עניין של מה בכך. מחפשים אחר הפעלה ייחודית עבורם? בחירה בחידונים מלמדים ומגבשים, הכוללים תכנית קליקרים, תוביל  לתוצאה מבורכת. מעוניינים גם אתם בפתרון זה לאירוע הבא בהפקתכם? בין אם מדובר בתחרות קבוצתית או אישית, כדי לנהל את החידון כראוי כמו גם להעניק לו ערך מוסף מוזמנים ליצור קשר עם מקדמיה – חינוך עם שוקולד. צוות העובדים המיומנים מציע שלל פעילויות והפעלות המתבססות על תוכן מתוק. זאת, תוך שימוש באבזור המקצועי והמתקדם ביותר.

 

חשיבותה של תכנית קליקרים

ילדינו היקרים הם האוצר שלנו – בכך אין כל ספק. בהתאם לכך, אנו נרצה לפתח אותם ולהעשיר את עולמם באמצעות חוויות לימודיות, מעניינות וכמובן – מהנות. חופשת הקיץ מתקרבת בצעדי ענק ומחפשים עבורם קייטנה ייחודית? ברצונכם להפיק סדנאות בבית הספר? בבואכם להוציא אל הפועל את החידון האינטראקטיבי, יש לשלב בתוכו תכנית קליקרים.

במילים אחרות, ובין אם מדובר במשחק מסעיר הכולל כמות גבוהה של משתתפים או שמא מדובר בחידון המתבסס על תחרות אישית, מומלץ להסתייע בקליקרים; פתרון טכנולוגי חדיש באמצעותו ניתן לעקוב ביעילות אחר רמת הביצועים של המשתתפים. וזאת, כאשר הניקוד המדויק מופיע על המסכים.

ברצונכם לשלב בחידון שאלות דיון על ארץ ישראל או ירושלים? מעוניינים בשאלות סקר העוסקות ביהדות? בין אם מדובר בסוגי שאלות כאלו או אחרים, כדי לבדוק מי ענה על כך נכונה, יש לפנות אל חברה מקצועית המספקת שירותים מתקדמים – ומשלבת בחידונים השונים את מלוא הציוד הרלוונטי. וזאת, כאשר קליקר הינו ציוד משמעותי לכל הדעות.

 

תכנית קליקרים - ליצור חוויה מעצימה

מעוניינים לארגן חידונים אינטראקטיביים הכוללים טריוויה? ברצונכם שהם ישלבו במדויק בין גיבוש, הנאה לבין ערך מוסף ומעצים? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם מקדמיה – חינוך עם שוקולד. צוות המומחים של מקדמיה ייצרו עבורכם הפעלה חווייתית ובלתי נשכחת. וזאת, לאור ניסיון משמעותי בהפקת מגוון אירועים לילדים ולמבוגרים כאחד.

לאורך השנים למדנו...
שילד שמח לומד הכי טוב בעולם!

 

חידון אינטראקטיבי לילדים

חידון אינטראקטיבי לילדים מהווה ללא ספק חלק מהנה בכל פעילות או אפילו אירוע שלכם. חברת מקדמיה – חינוך עם שוקולד, שמחה לעמוד לשירותכם ולסייע בהפקת החידון המאתגר והחווייתי אשר יהווה את ההפעלה התחרותית התוססת בה כולם יכולים לנצח! את החידון ניתן יהיה לשלב במגוון רחב של פעילויות, זאת החל מקייטנות וחוגים, ועד לאירועים וחגיגות מסוגים שונים. הבטיחו את הוספתו של החידון המעניין אשר יותאם לכל העדפה או בקשה שלכם ויעשיר את עולמם של כל אחת ואחד מהמשתתפים בפעילות.

 

חידון אינטראקטיבי לילדים – פעילות מאתגרת ומהנה במיוחד

בחלוף הזמן, אנו יכולים לראות כי ישנה פעילות אחת אשר ממשיכה לשמור על עניין רב וסקרנות שלא יודעת שובע – חידון אינטראקטיבי לילדים. החידונים המהנים הללו יהפכו חיש מהר למסמר הערב ויעניקו לכל אחד מהמשתתפים להפגין את הידע שלהם במגוון רחב של נושאים.

זו ההזדמנות שלכם להעניק לילדים את האפשרות לקחת חלק בפעילות מחשבתית מאתגרת ומגבשת אשר תעשיר את עולמם הפנימי, תחזק ערכים חיוביים ותתרום רבות להנאה בכל מסגרת בה ייערך החידון. חשוב לציין  כי החידונים האינטראקטיביים אשר מקיימת חברתנו יתאימו לבתי ספר, לגנים, מוסדות גדולים ולפעילויות מיוחדות הנערכות במסגרתם של אירועים שונים.

העניקו לילדים את האפשרות לקחת חלק בתחרות מלהיבה אל מול מספר יריבים והבטיחו לכם את החוויה המסעירה והמלמדת אשר תגבש את המשתתפים ותעלה את סף האדרנלין של כולם.

הפעלה ייחודית שמתאימה לכם בדיוק

שירותיה של חברת מקדמיה – חינוך עם שוקולד, מעניקים לכם את האפשרות שבהוספתן של הפעילויות המעניינות, מאתגרות וחווייתיות ביותר לכל מפגש, חגיגה, הפעלה או אירוע. הצוות המקצועי של חברתנו יוצר סדנאות ואינטראקציות חווייתיות עבור ילדים ובני נוער בהתאמה לצרכים והעדפות שלכם. בכך למעשה נוצרות הפעילויות והסדנאות המיוחדות אשר מגבשות בין הילדים ומעניקות להם את ההזדמנות להטמיע ערכים החשובים להמשך חייהם. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים והרשמה לפעילות באתר או בטלפון 04-6101161 | 054-5977036.

 

חידון קליקרים

חידון קליקרים מהווה כיום את אחת הפעילויות המהנות והמאתגרות ביותר שניתן יהיה להתאים לכל סוג של אירוע או קהל משתתפים. בפניה אל חברת מקדמיה – חינוך עם שוקולד, גם אתם יכולים ליהנות מחידון מגבש, מאתגר וחווייתי במיוחד בעבור הילדים, בני הנוער או אפילו קבוצת ההורים או המורים. הצוות המקצועי של מקדמיה ישמח לסייע ויפיק בעבורכם את החידון המהנה ביותר, ואתם יכולים לבחור מראש את נושאי החידון ורמת הקושי המבוקשת עליכם.

מהו חידון קליקרים ומה כדאי לדעת לגביו?

חידון קליקרים הוא ללא ספק אחד המשחקים האהובים ביותר על כל אדם. ניתן יהיה לבחור את נושאי החידון ואף לקבוע את רמת הקושי המתאימה למשתתפים במשחק. במהלך החידון, מוקרנות השאלות על המסך וכל משתתף יכול לענות במהירות עליהן באמצעות שלט אישי, בכך יצבור נקודות אישיות או קבוצתיות – כתלות בסוג המשחק שבחרתם כמובן.

חשוב לציין כי חידון הקליקרים יכול להתאים בצורה נפלאה למגוון רחב של אירועים ומפגשים שונים. זאת החל מפעילויות לכיתות ולבתי הספר, לקייטנות, לאירועי בת ובר מצווה. זאת כמובן לצד אירועים למבוגרים – לרבות ערב הורים או יום גיבוש קבוצתי של אנשי החינוך המובילים בתחומם.

החידון יעניק לכל המשתתפים בו את האפשרות ליהנות מחוויה רב חושית מרתקת ומעניינת אשר תעשיר את עולם ותאפשר תחרותיות בריאה ואקשן שלא עוצר לכל אורך החידון המלהיב והמעניין הזה.

בואו להוכיח לכולם שאתם יודעים את התשובה

בין אם במשחק בין קבוצות שונות או בין יחידים, חידון הקליקרים של חברת מקדמיה – חינוך עם שוקולד, יהיה זה שיאפשר לכם להוכיח כי אתם יודעים את כל התשובות ויכולים לנצח! החידונים מוסיפים תחרותיות בריאה לחייו של כל משתתף והם יוצרים אווירה מגבשת של שיתוף פעולה בין כל חברי הקבוצה. נקודה שהופכת את הפעילות הזו למבוקשת במיוחד ופופולרית הן בקרב ילדים ונוער והן בקרב המבוגרים. לקבלת פרטים נוספים והרשמה לפעילות השאירו פרטים באתר או חייגו 04-6101161 | 054-5977036.

מה יהיה בסדנה

חידון אינטראקטיבי עם קליקרים

רוצים גם אתם סדנה מושלמת?

דברו איתנו
חייג!
Chat with us