יצירה בשוקולד

יוצרים שוקולד ומקבלים כלים רבי עוצמה בסדנה שהופכת את החינוך לחוויה

על הסדנה

הסדנה המובילה להורים ולאנשי חינוך, מחברת אתכם לתכנים מקצועיים בשילוב יצירה בשוקולד.

לאחר סקירה קצרה על הכנת השוקולד והעבודה עם המרכיבים הייחודיים שמהם הוא מיוצר, "תיכנסו לעניינים" ותכינו יחד פטיפורים מרהיבים, בעיצוב אישי ובשילובי טעמים מפתיעים.

לאחר שהפטיפורים מועברים לקירור והתייצבות, תעברו ל"עולמם של המתוקים הפרטיים שלכם", עם הרצאה מרתקת בנושא חינוך, בשילוב מצגת חדשנית. בהרצאה תגלו כלים פשוטים וישימים ותלקטו תובנות רבות וחשובות לעשייה החינוכית שלכם כהורים וכמורים.

בשלב האחרון תארזו את הפטיפורים המוכנים באריזה מהודרת ותקבלו מתכון מתוק הביתה.

 

למי מתאימה הסדנה?

הורים לילדים, צוותי הוראה, גננות, יועצים חינוכיים ועוד.

האהבה לשוקולד איננה שמורה אך ורק לילדים. למעשה, גם מבוגרים נהנים לאכול מאכל מתוק זה. לאור הבנה זו, ניתן למצוא כיום מגוון פעילויות הכוללות יצירה בשוקולד. מארגנים עבור בתכם אירוע בת מצווה ומחפשים אחר אטרקציה? עובדים כמורים בבית ספר ומעוניינים להפיק ערב הרצאות עבור ההורים וצוות ההוראה? כך או כך, כדי ליצור מעמד מרגש, מלמד ומעצים, אתם מוזמנים לפנות אל מקדמיה – חינוך עם שוקולד. צוות עובדי החברה מציע תוכן מתוק ועשיר תוך שילוב של אביזרים טכנולוגיים מקצועיים כדוגמת מסכי מולטימדיה, קליקרים וכן הלאה.

סדנאות והפעלות הכוללות יצירה בשוקולד

כאמור, מוצרי שוקולד הם הממתק המועדף על ילדים ומבוגרים כאחד – ואין זו הפתעה כלל וכלל. בהתאם, לאורך השנים האחרונות ניתן למצוא שלל הרצאות וסדנאות לקהלים שונים המשלבות בתוכן את אחת ההנאות הגדולות ביותר: השוקולד, כמובן. מארגנים אירוע משפחתי? חודשי הקיץ מתקרבים ומעוניינים לשלוח את ילדיכם לקייטנה ייחודית? או שמא תרצו לארגן אירוע למורים הכולל הרצאה מעשירה? בין אם מדובר במעמד זה או אחר, מומלץ לשלב לאורכו יצירה בשוקולד.

מה כוללים אירועים המשלבים בתוכם פעילויות בשוקולד? מדובר בעולם ומלואו, ללא כל צל של ספק. החל מסקירה על תחום השוקולד, היכרות עם מגוון מרכיבים ייחודיים ועד הכנת מטעמים מתוקים ומגוונים – אין ספק שמדובר בתחום מרתק. כמו כן, לאורכה של סדנא זו המשתתפים ילמדו הרבה מעבר להכנת מטעמים מתוקים. למעשה, הם ירכשו ידע העוסק בראייה ובעשייה חינוכית.

במקביל לכל זאת, המשתתפים יוכלו לקבל את הממתקים הביתה – לצד מתכונים משובחים אותם יוכלו להכין בזמנם החופשי. כך או כך, בבואכם לחפש אחר סדנאות אלו, יש לברר בין היתר לאילו גילאים הן מיועדות, התכנים שיועברו לאורכן ומהו מחירן.

 

יצירה בשוקולד - לרכוש ידע שהוא עולם ומלואו

אין זה משנה מהו גילנו – תמיד נשמח לאכול שוקולד. מעבר לכך, ממתק זה משמש אף ככלי חינוכי במגוון מסגרות ואירועים. בין אם מדובר בבת מצווה, קייטנות לילדים או שמא מדובר בסדנאות למבוגרים – כך נוכל לרכוש מידע מקיף החוצה את תחום השוקולד – אלא גם על עצמנו, המסורת היהודית שלנו וכן הלאה. כל שנותר לעשות כעת הוא ליצור קשר עם מקדמיה – חינוך עם שוקולד.

כשהחינוך הוא חוויה עבורכם,
הדור הבא ירגיש את הטעם עוד שנים ארוכות...

מה יהיה בסדנה

הרצאה חינוכית מרתקת בליווי מולטימדיה

סדנת שוקולד מקצועית וחווייתית

רוצים גם אתם סדנה מושלמת?

דברו איתי
חייג!
Chat with us