סדנאות חוויתיות

על הסדנה

בזכות סדנאות חוויתיות, ילדיכם ירכשו כלים חשובים – במסגרת בלתי פורמלית ומהנה! לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר הורים מבקשים להעניק לדור הבא ערך מוסף – אך תוהים כיצד לעשות זאת. אנו, צוות מקדמיה, מאמינים בחינוך חוויתי המשלב בתוכו את הפריט האהוב עלינו ביותר: שוקולד. במילים אחרות, בין אם אתם מחפשים אחר סדנאות לבת מצווה, פעילויות לאורך ימי הקיץ החמים או שמא אתם מתעניינים בהפעלות אחרות – נשמח להנחות אירועים אלו תוך העברת תוכן מתוק, ערכי וחינוכי.

סוגים שונים של סדנאות חוויתיות

החברה הישראלית כוללת בתוכה מגוון רחב של דעות ואידאולוגיות. עם זאת, לגבי היבט אחד אין כל וויכוח: הקמת משפחה הינה ערך עליון. בהתאם, רבים מאתנו מחפשים את הפרטנר המתאים, מתחתנים עמו – ומקימים יחדיו משפחה לתפארת הכוללת ילדים יקרים.

כמו כן, וככל שילדינו הולכם ומתבגרים, האחריות שלנו כלפיהם הולכת וגדלה גם כן. במילים אחרות, אנו מחפשים אחר מגוון מקומות ופלטפורמות בזכותן נוכל לחנך אותם ולהעשיר את עולמם הפנימי. אם גם אתם מתמודדים עם מצב דומה, עומדים בפניכם פתרונות מומלצים: הרשמתם של הילדים לסדנאות חינוכיות המעבירות מסרים חיוביים באופן פעיל, חוויתי ומהנה.

בבואכם לרשום את ילדיכם לאחת מסדנאות אלו, חשוב לברר אילו סוגי סדנאות עומדים לרשותם:

  • חגיגת בת מצווה – נדמה שרק אתמול היא הייתה תינוקת פעורת עיניים והנה היא היום – נכנסת לגיל ההתבגרות ובדרכה להיות אישה! כדי שחגיגת בת המצווה תתנהל באופן ייחודי ובלתי נשכח, מומלץ לשלוח אותה ואת חברותיה לסדנה המשלבת בתוכה חידון בתחום המסורת היהודית, כמו גם יצירה בשוקולד.
  • קייטנות – כאשר חופשת הקיץ הגדולה מתקרבת, הורים רבים מתלבטים לאילו מסגרות לשלוח את ילדיהם. עם זאת, מדוע לא לנצל את החופשה הארוכה להשתתפות בסדנאות חוויתיות? סדנאות אלו כוללות, למשל, חידון רב-משתתפים כמו גם הפעלות שונות בשוקולד.

 

להעביר תוכן באמצעות סדנאות חוויתיות לנוער

כדי שדור העתיד ישנה את פני הארץ כראוי, חשוב להשקיע בו עוד היום. זהו השלב שמומלץ לפנות אל מקדמיה. צוות העובדים יעביר למשתתפים הצעירים תוכן משמעותי וחיובי – תוך הפעלות חיוניות המשלבות בתוכן שוקולד.

מחפשים אחר סדנאות לאירועים דתיים? בין אם מדובר באירוע מטעם העבודה או שמא מדובר באירוע משפחתי, כיום עומדות בפניכם אפשרויות שונות לצורך שדרוג השמחה – תוך העברתם של תכנים ייחודיים בעלי ערך מוסף. מעוניינים להוסיף הפעלות לחגיגת בת המצווה של בכורתכם? מעוניינים ליצור קייטנה ייחודית לילדיכם בעת חודשי הקיץ? כך או כך, כדי לצקת ידע בתחומי היהדות וארץ ישראל באירועים אלו, מוזמנים לפנות אל מקדמיה – חינוך עם שוקולד. הצוות החינוכי והערכי של החברה פועל במקצועיות רבה. וזאת, תוך שילוב בין תחומי הידע הרלוונטיים לבין יצירה מהנה ומגבשת.

 

מספר דגשים על סדנאות לאירועים

ככל שאנו גדלים, כך הולכת וגוברת השאיפה לבנות את חיינו כהלכה. במילים אחרות, על ידי שילוב בין חיים מלאי תוכן, ערכים ומשמעות לצד הנאה – כך עלינו לחיות את חיינו. כמו כן, כך מומלץ לחגוג את השמחות והאירועים שלנו, של משפחותינו וחברינו. לשם כך, מומלץ להתעניין בהיבט הבא: סדנאות לאירועים; סדנאות אשר פונות לקהל דתי וחרדי, מספקות עבורו תוכן בעל ערך ומשמעות – ומשלבות הפעלות ייחודיות, מהנות ומעשירות.

מעוניינים גם אתם בסדנאות אלו? בצדק! בבואכם להתעניין בסוגי הסדנאות השונים, מומלץ לפעול בהתאם לנקודות הבאות:

  • ראשית כל, מומלץ לאפיין את סוג האירוע והמוזמנים אשר אמורים להשתתף בו. האם מדובר בקייטנה לילדים? הרצאות למורים או להורים? אירוע בת מצווה?
  • בהתאם לסוג האירוע, כך ניתן יהיה לבחור בסוגי ההפעלות והסדנאות עבור המשתתפים. החל מסדנת יצירה בשוקולד, חידונים אינטראקטיביים ועוד – כך ניתן יהיה לצקת תוכן ייחודי בכלך חגיגה על הצד הטוב ביותר.
  • במקביל לכל זאת, חשוב לא פחות ואף יותר לבחור בתקציב העומד לרשותכם לצורך האירוע. כך, תוכלו להשקיע בו בהתאם ליכולותיכם – מתחילתו ועד סופו.

סדנאות לאירועים - שיטות חינוך בהגשה ייחודית

בין אם מדובר באירוע משפחתי, קייטנה לילדים בחודשי הקיץ, סדנאות למבוגרים או שמא מדובר בסדנאות אחרות, רצוי לשתף פעולה עם מקדמיה – חינוך עם שוקולד. צוות עובדי חברה זו מאמינים בחינוך חווייתי עמוס תכנים עשירים – בהגשה ייחודית ומעצימה.

 

סדנאות חוויתיות לילדים

סדנאות חוויתיות לילדים מאפשרות את קיומה של הפעילות המיוחדת והמהנה ביותר בעבור ילדים, נוער ואפילו מבוגרים. חברת מקדמיה – חינוך עם שוקולד, מעניקה לרבים את האפשרות להשתתף בסדנא ייחודית, מהנה ומלאת ערכים. צוות מקדמיה דוגל בחינוך חווייתי ומלא ערכים אשר מעשיר את עולמם של הילדים בדרכים מהנות במיוחד, אשר יכללו את התשוקה הגדולה ביותר בחיים – השוקולד! הבטיחו את המענה האיכותי והאדיב ביותר בעבור העשרת ילדיכם בצורה המיומנת והרגישה ביותר וצרו עמנו קשר כבר היום.

סדנאות חוויתיות לילדים – בוחרים בפעילות ערכית ומהנה במיוחד

על מנת לבחור את הפעילות המהנה ביותר מתוך מגוון רחב של סדנאות חוויתיות לילדים, מומלץ יהיה לתת את הדעת גם על הנקודות הבאות:

  • וודאו כי אתם בוחרים בחברה אשר בעלת ניסיון עשיר בהפעלת הסדנאות לילדים. פעילויות מסוג זה דורשות מיומנויות מקצועיות רבות ויכולת לעבוד בשיתוף פעולה עם הילדים בצורה שתעשיר את עולם ותסקרן אותם.
  • התעניינו בתוכן הסדנאות, והרבה מעבר לפעילות עצמה, שימו דגש על הערכים אותם הצוות המיומן מצליח לשלב בצורה יעילה בחייכם של הילדים.
  • וודאו כי הסדנה בה אתם מתעניינים תוכל להיות זו שמתאימה בצורה מדויקת לכל סוג של חגיגה, שמחה או אירוע אותו אתם רוצים לשדרג.
  • אין ספק כי מומלץ יהיה להתעניין גם בפן הלוגיסטי של הסדנה. זאת לרבות העלות שלה, מספר הילדים המאושר להשתתפות בכל סדנא והמבנה הכללי שלה.

תוכן חווייתי, מרתק וערכי

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת מקדמיה כבר היום וליהנות ממגוון רחב של סדנאות יצירתיות וחווייתיות אשר מלאות בתוכן מעשיר וערכי. הסדנאות הללו מתאימות גם לאירועים דתיים ועונות בצורה מושלמת על הצורך בפעילות מגבשת, מהנה וכזו מעניקה ערכים חשובים לכל אדם אשר לוקח בהן חלק. מקדמיה – חינוך עם שוקולד, פותחת את שעריה ומזמינה את כולם ליהנות מחוויה ייחודית ומעניינת אשר תשלב את השוקולד האהוב על כולנו לצד תוכן חינוכי מעשיר ומרתק.

חייג!
Chat with us