סדנאות לבתי ספר

על הסדנה

מעוניינים לערוך סדנאות לבתי ספר? תחום החינוך הינו עולם ומלואו וכולל בתוכו הרבה מעבר לספרים. למעשה, הוא כולל בתוכו שלל הפעלות ופעילויות בזכותן התלמידים יוכלו להעשיר את עולמם בתחום היהדות, המסורת, ארץ ישראל וכן הלאה – תוך גיבוש והנאה. החל מתפעול חידונים אינטראקטיביים, הרצאות מלמדות המשלבות בתוכן אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועד סדנאות אחרות בטעם טוב, מוזמנים ליצור קשר עם מקדמיה – חינוך עם שוקולד.

סדנאות לבתי ספר: אפשרויות העשרה שונות

כדי שדור העתיד יכלול אנשים בעלי מערכת ערכים משמעותית, יש להשקיע בהם עוד היום – כאשר הם עדיין לומדים בבית הספר. במילים אחרות, כדי להשקיע באופן משמעותי בילדים, לפתח את מחשבתם, להעצים את ידיעותיהם ולגבש אותם עם חבריהם לכיתה מומלץ להתעניין בכל הקשור להיבט הבא: סדנאות לבתי ספר.

באילו סדנאות והפעלות תוכלו לבחור? כיצד תוכלו להתאים אותם לתלמידים? חלק בלתי נפרד מכך כולל העברת חידונים אינטראקטיביים. במסגרת פעולה מרשימה זו יכולים להשתתף משתתפים רבים. וזאת, כאשר חשיבה זריזה ויעילה תסייע להם רבות. כמו כן, במסגרת פעילות מעשירה זו, ניתן לבחור מבין שלל פורמטים ותכנים חינוכיים. בין אם מדובר בתחרויות קבוצתיות או אישיות, דרגות קושי משתנות כמו גם בחירת נושאים ושאלונים בתחום התנ"ך, המסורת היהודית, היסטוריה וכן האלה – כך, ניתן יהיה להפעיל את המשתתפים ולאתגר אותם באופן ייחודי ומאתגר.

לצד אפשרות מלהיבה ומעצימה זו, ניתן לבחור גם בהרצאות חינוכיות לתלמידי בית הספר; הרצאות המתמקדות בתחומי דעת שונים. וזאת, בשילוב של אמצעי המחשה מתקדמים ועוד. מעוניינים גם אתם באחד מהפעלות אלו? יש לפנות אל צוות מדריכים מקצועי ומנוסה.

סדנאות לבתי ספר - תוכן חינוכי ומתוק

סדנאות לתלמידים בבית הספר יכולות להיות מהנות. מעשירות וחינוכיות. כדי שגם תלמידיכם ישתתפו בהפעלות מרתקות אלו, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מקדמיה – חינוך עם שוקולד. צוות עובדיה של מקדמיה מקדמים חינוך בשילוב שוקולד. זאת, תוך תכנון מדוקדק של כל הפעלה, הרצאה וסדנא.

 

הפעלות לבתי ספר

הפעלות לבתי ספר מהוות חלק בלתי נפרד מהשגרה שבהם ומעניקות לכל התלמידים את האפשרות לזכות בפעילות חווייתית, מהנה, מאתגרת ומגבשת במיוחד. במידה וגם אתם רוצים להבטיח את קיומה של הפעילות המרתקת שתיחרט בליבם של כל התלמידים שלכם, הרי שאתם מוזמנים ליצור קשר עם מקדמיה – חינוך עם שוקולד, כבר היום. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בהעברת פעילויות, הרצאות וסדנאות מיוחדות בהתאמה אישית ותוך שילובם של ערכים מובילים, חינוך, תרבות, היסטוריה, יהדות ועוד.

הפעלות לבתי ספר שישדרגו כל אירוע

הפעלות לבתי ספר נערכות לרוב במסגרתן של אירועים מיוחדים,  בדיוק בזמנים בהם כל בית הספר שוקק חיים ולרוב בעת אירועים מרגשים או חגים וימים סמליים חשובים. על מנת לשדרג את האירועים המיוחדים הללו, בתי הספר מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהבטיח את הוספתה של ההפעלה המיוחדת והמהנה אשר תצליח להעשיר את עולמם הפנימי של כל התלמידים ותוכל לגבש ביניהם בפעילות מיוחדת ובלתי נשכחת.

העניקו לכל התלמידים את האפשרות לחוות פעילות ייחודית ומהנה במיוחד, זו שתוכל לחשוף אותם לעולמות תוכן עשירים ומלאי ערכים אשר יסקרנו את כל הנוכחים. חשוב לציין כי ההפעלות הללו נעזרות באמצעים טכנולוגיים חדישים ומועברות על ידי צוות מקצועי, ידידותי וחייכני. בכך תבטיחו כי הפעילות המושלמת תועבר בצורה חווייתית ומהנה, זאת כמובן, בהתאמה אישית ומדויקת לצרכים והעדפות שלכם.

סדנאות לתלמידים שמעניקות חינוך מתוק עם ערכים

שירותיה של חברת מקדמיה – חינוך עם שוקולד, כוללים גם את יצירתן והעברתן של סדנאות שוקולד מיוחדות אשר עוסקות בין היתר בתכני חינוך וערכים. בכך למעשה גם אתם יכולים להיות בטוחים כי בעת פניה אל חברתנו, אתם למעשה מבטיחים לתלמידים שלכם את הפעילות המתוקה והחינוכית ביותר. צוות עובדיה של חברת מקדמיה מקדמים חינוך וערכים בשילוב עם שוקולד מתוקן ומפנק במיוחד. זאת, תוך תכנון מדוקדק של כל הפעלה, הרצאה וסדנא אותה אתם מעוניינים להוסיף כפעילות מיוחדת בעבור ילדים, בני נוער ואפילו מבוגרים.

חייג!
Chat with us