סדנאות לקייטנות

על הסדנה

חשיבותן של סדנאות לקייטנות הן רבות – בכך אין כל ספק. אכן, כאשר ילדינו היקרים יוצאים לחופשה ממושכת, ישנו חשש שמא הם יכלו את ימיהם בחוסר מעש משווע. במקום זאת, וכדי להעניק להם מסגרת אשר תעניק תוכן עבורם ועולמם, יש להתעניין במגוון הסדנאות אותן מעביר צוות ההדרכה של מקדמיה – חינוך עם שוקולד. החל מסדנאות להורים וצוותים חינוכיים, הרצאות לארגונים ועד הפעלות אינטראקטיביות לילדים – אנו משלבים בין חינוך לשוקולד; הדרך המתוקה לרכוש ידע.

 

סדנאות לקייטנות – לשאול את השאלות

עם בוא הקיץ כך מתחיל פרק חדש בחייהם של ילדינו: ימים ארוכים מלאי חופש ובעיקר – נטולי מעש. עם זאת, הם אינם צריכים להיות כך, להיפך. למעשה, ישנן אפשרויות מומלצות ביותר עבור ילדיכם: אנו מדברים, כמובן, על סדנאות לקייטנות.

חופשת הקיץ מתקרבת? מחפשים אחר מסגרת לילדיכם אשר תשלב במדויק ובאיזון רגיש בין חינוך לבין הנאה? בבואכם לחפש אחר סדנאות ייחודיות לקייטנה, מומלץ לסקור מספר נקודות עיקריות:

  • ראשית כל, חשוב להתרכז בתוכן החינוכי המועבר בסדנא. החל מהיסטוריה, יהדות, תורה וכן הלאה – תחומי ידע אלו יעשירו את עולמם של המשתתפים ללא כל ספק.
  • במקביל, נדגיש כי תכנים אלו יש להעביר באופן חווייתי ככל הניתן. הרי בכל זאת מדובר בחופשה ולא במסגרת בית הספר. בהתאם, מומלץ לבדוק באילו דרכים צוות ההדרכה מעביר את התוכן.
  • החל מחידונים אינטראקטיביים ועד סדנאות יצירה עם שוקולד – ניתן להעביר שלל נושאים ותחומי ידע במגוון דרכים. במקביל, מומלץ לוודא מהי כמות המשתתפים הרלוונטית לסדנא וכמובן – האם היא עומדת במסגרת התקציב שלכם.
  • היבט חשוב לא פחות ואף יותר מתייחס אל צוות ההדרכה עצמו. במילים אחרות, יש לוודא מהו ניסיונם והכשרתם. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי ילדיכם נמצאים בידיים הנכונות.

 

סדנאות לילדים בקייטנה - חינוך עם טוויסט מתוק

החל מחידון אינטראקטיבי הכולל תכנית קליקרים, תחרויות קבוצתיות, סדנאות יצירה עם שוקולד לצד קייטנות אחרות, כיום החינוך מקבל טוויסט מתוק במיוחד עם מקדמיה – חינוך עם שוקולד. מוזמנים לפנות אל חברה זו ולהתעניין במגוון הסדנאות וההרצאות שהיא מציעה לילדים.

 

מחפשים אחר פעילויות לילדים בקיץ? בשעה טובה, הסתיימה לה שנת לימודים ארוכה, וכעת ילדינו היקרים יוצאים לחופשת הקיץ הגדולה. לצד הזמן הפנוי שלפתע נוצר, עלינו לוודא כי יקירנו מעבירים חודשים אלו בהפעלות ייחודיות ומעשירות; סדנאות וחידונים לאורכם הם ירכשו ידע משמעותי על ההיסטוריה של ישראל, על המסורת היהודית, התנ"ך ועוד – בשילוב כלים מתוקים, מהנים ומגבשים. לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מקדמיה – חינוך עם שוקולד. בזכות צוות ההוראה וההדרכה של חברה זו, אתם וילדיכם יוכלו ליהנות מחוויה לימודית עוצמתית אשר תעצב את הדור הבא. זאת ועוד, תוך ביצוע שלל משימות מתוקות.

 

פעילויות לילדים בקיץ: דגשים שונים

לאורך שנות התבגרותנו, אנו רוכשים ידע חשוב מבין הספרים והמחברות; ידע משמעותי באמצעותו נוכל להפוך לבוגרים יצירתיים וחושבים. בהתאם לכך, על תקופת לימודינו להיות מעשירה ביותר. כמו כן, חשוב להדגיש כי אחד הזמנים המשמעותיים ביותר בחיינו הוא הרגע בו אנו יוצאים מבין כותלי בית הספר – לעבר חודשי הקיץ הקסומים. שם, במסגרת מעט יותר חברית ופחות מעונבת, נוכל לצבור חוויות ולאתגר את עצמנו מדי יום ביומו.

מחפשים גם אתם אחר פעילויות לילדים בקיץ? ברצונכם שהפעלות אלו יכללו תוכן בעל משמעות? כיום, חינוך יכול לצקת ידע – בצורה מהנה. החל מסדנאות שוקולד, חידונים אינטראקטיביים המותאמים אישית לקהל וכן הלאה – את הקיץ החם אפשר ניתן ואף אפשרי להעביר בהנאה וחיוך. כל זאת, מבלי לוותר על משמעות, מהות וערכי המסורת.

בבואכם לחפש אחר פעילויות ייחודיות לילדים לחודשי הקיץ, חשוב להקדיש מחשבה למספר נקודות עיקריות. ראשית, על ההפעלה להתקיים במבנה מקורה. כך, החום לא יפריע למהלך התקין של החוויה. כמו כן, על צוות ההדרכה להחזיק בניסיון משמעותי בתחום.

 

פעילויות לילדים בקיץ - הוראה עמוסה תוכן חווייתי

כאשר אנו חושבים על המושג 'חינוך', לרוב נדמיין משמעת נוקשה. אך במציאות ניתן לראות במגוון צוותי הוראה והדרכה המאמינים בשיטות חינוך אחרות וייחודיות; דרכי הוראה מלאי תוכן המוגשים בצורה חווייתית. כך בדיוק ניתן לתאר את שיטות ההדרכה של מקדמיה – חינוך עם שוקולד.

 

סדנאות יצירה לקייטנות

סדנאות יצירתיות לקייטנות מהוות את ההבדל המשמעותי שבין פעילות מהנה ומעשירה לילדים, לבין פעילות שרק ממלאת את הזמן אך לא משאירה את הילדים עם תובנות. בעת פניה אל חברת מקדמיה – חינוך עם שוקולד, גם אתם יכולים להבטיח את הוספתן של הפעילויות המעניינות, חווייתיות וערכיות ביותר לכל קייטנה, ולכל טווח גילאים. חברתנו עוסקת מזה תקופה בתחום התוכן החינוכי, ואנו מקפידים על התאמת הסדנאות לערכים יהודיים ואנושיים אשר יעשירו את עולמו של כל מי שנחשף להם.

סדנאות יצירה לקייטנות

קייטנות מהוות חלק בלתי נפרד מחייהם של ילדינו. הן מספקות את המסגרת התומכת והמחנכת אשר מעניקה לילדים את הערכים והשעות עמוסות הכיף שיישארו בליבם ובנפשם לאורך זמן. על מנת לשדרג את החוויה של הילדים ולהבטיח את העובדה כי הם יזכו בפעילות מהנה וערכית, מומלץ יהיה להוסיף סדנאות יצירה לקייטנות.

קיים מגוון רחב של סדנאות אשר חברתנו מציעה לכל הגילאים, כך שגם ילדים, וגם בני הנוער יוכלו ליהנות מפעילות מיוחדת וחדשנית אשר מתאימה לגיל ולתחומי העניין שלהם. הסדנאות יכולות לדון במגוון רחב של נושאים, החל מהיסטוריה, דרך יהדות ועד לערכים, תורה ותחומים נוספים רבים אשר יעשירו את עולמו של כל אחד ואחת מן המשתתפים בסדנה.

חשוב לציין כי הסדנאות הללו יועברו בצורה חווייתית, זאת על מנת שלא ליצור תחושה של הרצאה מתישה. בכך למעשה כל המשתתפים בה יוכלו ליהנות ממגוון פעילויות כגון, סדנאות יצירה עם שוקולד ואף חידונים אינטראקטיביים מהנים במיוחד.

 

בוחרים בסדנה המתוקה מכל

אם תשאלו כל ילד על שוקולד, בתגובה תוכלו לקבל באופן מיידי חיוך וניצוץ בעיניים. כך שאם אתם רוצים להבטיח את השתתפותם באחת הסדנאות המתוקות ביותר, אלו שלוקחות את השוקולד ונעזרות בו בפעילות ערכית ומהנה, הרי שאתם מוזמנים ליצור קשר עמנו כבר היום. חברת מקדמיה – חינוך עם שוקולד, שמחה לעמוד לשירותכם בכל ולהתאים את הסדנה לאופי ולגילאים המשתתפים.

חייג!
Chat with us